Trwa ładowanie strony

Tenis stołowy

Program szkolenia dzieci i młodzieży w Akademii Squasha ma na celu prowadzenie wszystkich uczestników właściwym i jednolitym procesem nauczania, budowania ich umiejętności i technik oraz dawania im możliwości doskonalenia gry.


Minisquash jest programem sportowo-edukacyjnym dla dzieci pomiędzy 5 a 18 rokiem życia. Projekt Minisquash jest znakomitym wstępem do gry w squasha. Ta ekscytująca gra odpowiada potrzebom najmłodszych dzieci, jest realizowana przy pomocy wyspecjalizowanych akcesoriów, przeznaczonych specjalnie dla nich, pozwalających odnieść sukces sportowy.


Badania wskazują, że przed 10 rokiem życia dzieci są najbardziej podatne na rozwój, a także predysponowane do nauki sprawności, takich jak: bieganie, skakanie, utrzymywanie równowagi w ruchu, koordynacji ruchowej, rzucania i łapania. Wszystkie z tych umiejętności są fundamentalne dla harmonijnego rozwoju dzieci, dlatego też znalazły swoje miejsce w programie Minisquash


Nasza Akademia będzie się odbywać dwa razy w tygodniu po jednej godzinie zegarowej.

Grupa junior/początkująca:
wtorek 17:00
czwartek 18:00

Grupa średnio zaawansowana:
wtorek 18:00
czwartek 17:00

Pierwsze zajęcia 11/09/2018.


Przy zapisie więcej niż jednego dziecka otrzymają - 10% zniżki dla każdego uczestnika Akademii.

Kontakt do managera ds. strefy Squasha:

Jakub Stachurski – 733 595 514

*cena jednostkowa za zajęcia wynosi 25 PLN, płatne za cały miesiąc do 10-tego danego miesiąca.

AKADEMIA TENISA STOŁOWEGO W PRIME FITNESS CLUB 2017/2018

We wrześniu rozpocznie się kolejny sezon Akademii Tenisa Stołowego. W treningach weźmie udział 20 osób, spośród których piętnastka będzie kontynuować zajęcia drugi, trzeci lub czwarty rok, natomiast pięć osób to nowi uczestnicy Akademii. Zajęcia prowadzone będą w czterech grupach pięcioosobowych, dwa razy w tygodniu po dwie godziny każda z grup (wtorki i piątki – w godzinach 16.00 do 18.00 oraz w środy w godzinach 16.00 do 18.00 i soboty w godzinach 11.00 do 13.00 ).

Zajęcia w Akademii poprowadzą trenerzy: Roman Kolin i Paweł Zińczak.

Aktualna lista uczestników Akademii:

Grupa I – wtorek i piątek
1. Oczachowski Mateusz
2. Stanisławczyk Oskar
3. Kurek Bartłomiej
4. Pietryga Łukasz
5. Babczyński Wojciech


Grupa II – wtorek i piątek
1. Kurek Tymon
2. Jaśkowiak Łukasz
3. Łęga Kamil
4. Jankowski Kevin
5. Popadowski Wojciech


Grupa III – środa i sobota
1. Jaśkiewicz Maks
2. Gawroński Maks
3. Adamarek Piotr
4. Socha Róża
5. Karczyński Eryk


Grupa IV – środa i sobota
1. Grygiel Maks
2. Grygiel Aleks
3. Machaj Ola
4. Brzozowski Maks
5. Zawodny Jakub

OGÓLNE INFORMACJE O AKADEMII TENISA STOŁOWEGO W PRIME FC

Prime Fitness Club zaprasza na zajęcia w Akademii Tenisa Stołowego. Jest to profesjonalny cykl szkoleń, przeznaczony dla dzieci w wieku 5-15 lat, zorganizowany w formie cyklicznych zajęć, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.

PROWADZĄCY
Zajęcia w Akademii Tenisa Stołowego prowadzą:

Roman Kolin - mgr wychowania fizycznego, z 30-letnią praktyką zawodową, trener II klasy w tenisie stołowym. Mistrz województwa w kategorii młodzików i juniorów. Grał jako zawodnik II-ligowego klubu tenisa stołowego Stal Stocznia Szczecin. W latach 2004 - 2010 trenował młodzież w klubie LKS Piast Gryfino - sekcja tenisa stołowego. Od 2006 roku czynny zawodnik niemieckiego klubu Penkuner SV.

Paweł Zińczak - zawodnik z czołowej 16 województwa zachodniopomorskiego, wielokrotnie powoływany do kadry Polski niepełnosprawnych. Czynny zawodnik Landes ligi w niemieckim klubie Penkuner SV. W ciągu półtorej sezonu, poniósł tylko dwie porażki, aż osiemdziesiąt dwa razy wychodząc zwycięsko z pojedynków. Asystent treningowy Romana Kolina, pod którym stale rozwija swój warsztat trenerski. Wielki fan chińskiej szkoły tenisa stołowego, z której na każdym kroku stara się jak najwięcej przekazać zawodnikom Akademii Tenisa Stołowego Bene Sport.

Trenerzy działają wspólnie, według jednego programu, zapewniając juniorom jednolity proces nauczania.

MIEJSCE
Zajęcia odbywają się w PRIME Fitness Club przy ul. Modrej w Szczecinie.

ZASADY UCZESTNICTWA
Zajęcia prowadzone są w formie kolejnych lekcji. O przyjęciu do danej grupy decyduje trener. W trakcie sezonu, trener może zadecydować o przeniesieniu uczestnika do innej grupy zaawansowania ze względu na indywidualny rozwój. Odpowiednia ilość spotkań w tygodniu pozwoli na dostarczenie porządnej dawki ruchu, a także zaszczepienie pasji i miłości do sportu.

Odpłatność za udział wynosi: 249 zł/msc*

Płatność musi zostać dokonana najpóźniej 10 dnia danego miesiąca w Recepcji Klubu PRIME.

KONTAKT Roman Kolin
tel.: 792 193 191
mail: roman.kolin@primefitness.pl

Zapraszamy do Akademii Tenisa Stołowego - kuźni młodych talentów!